Oferta wynajmu mieszkań
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO
Zielone Podwórka Szczecina

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO

Zarchiwizowana wersja publikowanej treści z dnia: 2019-03-21

Rolkowisko na Szczecińskiej Gubałówce - bezpłatne korzystanie dla dzieci i młodzieżySzanowni Mieszkańcy uprzejmie informujemy, że od dnia 13.04.2019r. dzieci i młodzież do lat 18 uczęszczająca do szkół i przedszkoli z terenu Gminy Miasto Szczecin może korzystać z rolkowiska znajdującego się na Szczecińskiej Gubałówce ul. Lisia Góra 5 bezpłatnie w wyznaczonych dniach i godzinach.
Szanowni Mieszkańcy
uprzejmie informujemy, że od dnia 13.04.2019r. dzieci i młodzież do lat 18 uczęszczająca do szkół i przedszkoli z terenu Gminy Miasto Szczecin może korzystać z rolkowiska znajdującego się na Szczecińskiej Gubałówce ul. Lisia Góra 5 bezpłatnie w wyznaczonych dniach i godzinach.

Zawiadamiamy, że nie ma możliwości wypożyczenia rolek, każdy korzystajacy z obiektu musi wyposażyć się we własnym zakresie w sprzęt sportowy.

Harmonogram dni i godzin w których będzie możliwe korzystanie bezpłatne z obiektu będzie umieszczany na stronie internetowej Szczecińskiej Gubałówki https://gubalowka.com.pl/ oraz na stronie Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie.
Podstawą do zwolnienia z opłaty za korzystanie z rolkowska jest legitymacja szkolna dla dzieci i młodzieży uczęszczajacych do szkół.
Zawiadamiamy, że zwolnienie z opłaty za korzystanie z obiektu nie dotyczy rodziców i opiekunów dzieci jak również młodzieży powyżej 18 roku życia.
Na rolkowsku obowiązuje regulamin korzystania z obiektu (załączony poniżej), którego należy bezwzględnie przestrzegać.

informacje:
treść opublikowana dnia: 2019-03-21 o godzinie: 07:52:51 przez użytkownika Kamil Doering