Oferta wynajmu mieszkań
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO
Zielone Podwórka Szczecina
Oferty pracy

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO

Zarchiwizowana wersja publikowanej treści z dnia: 2019-06-14

Informacje ogólne oraz wniosek dotyczący udostępnienia lokalu mieszkalnego do remontuZarząd Budynków i Lokali Komunalnych opublikował listę lokali przeznaczonych do remontu dla 427 osób ujętych w ostatecznym wykazie z dnia 15.04.2019 r., które zgodnie z kryteriami oceny wniosków uzyskały od 1 pkt. wzwyż.
Okazywanie mieszkań z listy odbywa się w terminie od 06.05.2019 r. do 19.06.2019 r.
 
Po obejrzeniu mieszkań najemcy będą mogli składać wnioski w terminie od 24.06.2019r. do 28.06.2019r., w których wskażą dwa lokale uwzględniając lokal pierwszego wyboru.
W sytuacji, gdy jednym lokalem zainteresowanych będzie kilku chętnych o jego przyznaniu zadecyduje liczba punktów. Natomiast, jeżeli wnioskodawcy ubiegający się o to samo mieszkanie mają taką samą punktację, to o przekazaniu lokalu zadecyduje losowanie.
 
Przed podpisaniem umowy udostępnienia lokalu w celu przeprowadzenia w nim niezbędnego remontu należy wpłacić kaucję zabezpieczającą w wysokości 1000 zł (po zakończeniu remontu w terminie i podpisaniu umowy najmu przejdzie ona na poczet opłaty czynszowej lub zostanie zwrócona na wniosek najemcy), oraz ubezpieczyć mieszkanie na czas remontu zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie.
 
Druki wniosków dostępne będą na stronie internetowej ZBiLK oraz w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie tutejszego Zarządu przy ul. Mariackiej 25.

informacje:
treść opublikowana dnia: 2019-06-14 o godzinie: 08:31:02 przez użytkownika Kamil Doering