Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski

Biuletyn Informacji Publicznej


UWAGA! POZYCJA ARCHIWALNA.



Losowanie – mieszkania do remontu – 30.10.2017r. - godz. 8.30


Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie informuje, że dnia 30.10.2017r. ( tj. poniedziałek ) o godzinie 8.30 w sali nr 14 w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 odbędzie się losowanie mieszkania do remontu.

 Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie informuje, że dnia 30.10.2017r. ( tj. poniedziałek ) o godzinie 8.30 w sali nr 14 w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 odbędzie się losowanie mieszkania do remontu.

     
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 1 przy ul. Boh. Warszawy 4/6
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 EJSMONT KRZYSZTOF 8
2 MIKOŁAJCZYK SYLWIA 8
3 RYDZYŃSKA MAGDALENA 8
     
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 2 przy ul. Felczaka 5/11
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 KORYTKOWSKA MILENA 11
2 FRONCZYK STEFAN 11
3 MIGDALSKA BEATA 11
     
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 3 przy ul. Kaszubskiej 41/12
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 KOWALCZYK KATARZYNA 9
2 KUNDA ALEKSANDRA 9
3 RODZIEKIWIECZ DARIUSZ 9
4 STEFAŃSKA EWA 9
 
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 4 przy ul. Kaszubskiej 41/13
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 KAMIŃSKA AGNIESZKA 8
2 LORENC PIOTR 8
3 RYDZEWSKA ALEKSANDRA 8
4 STRZELEC SEBASTIAN 8
     
     
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 5 przy ul. Krzywoustego 29/27
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 JÓŹWIAK MAGDALENA 9
2 KOZIARSKI MARCIN 9
     
 
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 6 przy ul. Łokietka 33/8
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 GRZEGORCZYK ROKSANA 9
2 POHL ŁUKASZ 9
     
     
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 7 przy ul. Małopolska 59/15
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 KUBIAK KATARZYNA 9
2 WOJTAL MARTA 9
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 8 przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 4/2
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 LITWIN ANNA 6
2 TRZECIAK NATALIA 6
3 KELLER URSZULA 6
4 SOWAŁA BARBARA 6
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 9 przy ul. Mazurskiej 42/17
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 BIEŃKO MAŁGORZATA 8
2 KOZŁOWSKI ARTUR 8
3 ZAWADZKA MONIKA 8
     
     
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 10 przy ul. Monte cassino 7/55
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 LOPKO KLAUDIA  6
2 RYBAK ERYK 6
     
     
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 11 przy ul. Papieża jana Pawła II 38/21
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 BANASIAK KATARZYNA 8
2 STAŃKUĆ KATARZYNA 8
3 ZAWADZKA PASŁAWSKA ANNA 8
     
     
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 12 przy ul. Papieża Jana pawła II 40/10
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 BARCIŃSKI MARCIN 9
2 OBARZANEK ZDZISŁAW 9
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 13 przy ul. Pocztowa 10/5
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 KORDEK JUSTYNA 11
2 STOLARCZYJK DARIUSZ 11
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 14 przy ul. Powstańców Wielkopolskich 30a/13
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 GROBELNA ALICJA 9
2 ROMANOWSKA JADWIGA 9
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 15 przy ul. Poznańskiej 7/1
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 BACIOCHA SŁAWOMIR 6
2 BEDNARZ DOMINIK 6
3 RICHERT ALICJA 6
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 16 przy ul. Robotnicza 11/18
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 BARCZAK MAŁGORZATA 6
2 SKIERCZYŃSKA JOANNA 6
 
Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 17 przy ul. Żniwna 62/11
Lp Imię i Nazwisko  Liczba Punktów
1 LIS ANDRZEJ 9
2 RADOSZEWSKI WOJCIECH 9
3 SZKWARKOWSKA EWA 9