Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO

Losowania - mieszkań do remontu – 11.07.2019 r. - godz. 8.30


Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie informuje, że dnia 11.07.2019 r. (tj. czwartek) o godzinie 8.30 w sali nr 14 w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 odbędą się losowania mieszkań do remontu.

                                                                                             
 
 
 
LOSOWANIE DOTYCZY OSÓB, KTÓRE SKŁADAŁY WNIOSKI W NABORZE OD 12 LISTOPADA DO 23 LISTOPADA 2018 R.
 
 
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 1 lokalu przy ul. Szarotki 5/12 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
BERNARD
ROGALA
 
 
16
 
2.
 
KAMILA
SZYMAŃSKA
 
 
16
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 2 lokalu przy ul. Małopolskiej 5/8 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
GRZEGORZ
TROJANOWSKI
 
 
15
 
2.
 
KATARZYNA WYSOKIŃSKA
 
 
15
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 3 lokalu przy ul. Królowej Jadwigi 39/12 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
AGNIESZKA PIETRZAK
 
 
11
 
2.
 
MAGDALENA DOPIERAŁA
 
 
11
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 4 lokalu przy ul. Rostworowskiego 1/6 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
PAULINA ROMANOWSKA
 
 
11
 
2.
 
ANNA KOROBCZYŃSKA
 
 
11
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 5 lokalu przy ul. Leszczynowej 8/3 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
EWA
MATUSZAK
 
 
11
 
2.
 
EMILIA
SITAREK
 
 
11
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 6 lokalu przy ul. Gdyńskiej 1/16 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
IZABELA WOJCIECHOWSKA
(SZATKOWSKA)
 
 
11
 
2.
 
DAWID
PIELOCH
 
 
11
3.
 
AGNIESZKA SZEFER
 
11
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 7 lokalu przy ul. Łokietka 28/6 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
ŁUKASZ
TCHORYK
 
 
11
 
2.
 
NICOLETTA SOWIŃSKA
 
 
11
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 8 lokalu przy ul. Małopolska 7/7 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
GERARD
CHWAT
 
 
11
 
2.
 
ANNA
CUBER
 
 
11
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 9 lokalu przy ul. Milczańskiej 1/19 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
EWELINA ŁUBNIEWSKA
 
 
8
 
2.
 
AGATA
SROKA
 
 
8
3.
 
ELŻBIETA
POLIT
 
8
4.
 
KAROLINA BARTOSIK
 
8
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 10 lokalu przy ul. Pocztowej 39/30 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
KATARZYNA SIERAK
 
 
8
 
2.
 
OSKAR BOROWSKI
 
 
8
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 11 lokalu przy ul. Stołczyńskiej 71/1 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
ALEKSANDRA LEWCZUK
 
 
8
 
2.
 
ALICJA
PIENIO
 
 
8
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 12 lokalu przy ul. Parkowej 30/4 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
ALEKSANDRA KAMIONKA
 
 
8
 
2.
 
BEATA
MINGA
 
 
8
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 13 lokalu przy ul. Papieża Jana Pawła II 16/22 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
MAGDALENA GNOT
 
 
8
 
2.
 
IZABELA KORDEL
 
 
8
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 14 lokalu przy ul. Kościelna 9/6 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
BARTOSZ BIAŁEK
 
 
8
 
2.
 
RAFAŁ ŻWIRBLA
 
 
8
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 15 lokalu przy Placu Wolności 6/4 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
HELENA
KMIEĆ
 
 
7
 
2.
 
ADAM
WOŹNIAK
 
 
7
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 16 lokalu przy ul. Pięknej 8/6 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
SEBASTIAN BEDNARZ
 
 
6
 
2.
 
NORBERT WŁODARSKI
 
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 17 lokalu przy ul. Bałuki 2/33 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
BARTŁOMIEJ HENDZEL
 
 
6
 
2.
 
PIOTR JASKÓLSKI
 
 
6
 
3.
 
 
LESZEK JASZTAL
 
6
 
4.
 
DANIEL
MALISZEWSKI
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 18 lokalu przy ul. Rayskiego 5/16 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
AGNIESZKA DORĘDA
 
 
6
 
2.
 
NATALIA GRZELAK
 
 
6
 
3.
 
 
PAULINA JASTRZĘBSKA
 
6
 
4.
 
MARIUSZ KUJAWA
 
6
 
5.
 
 
JUSTYNA LISOWSKA
 
6
 
6.
 
WOJCIECH ŚLIWKA
 
6
 
7.
 
NATALIA TOMASZEWSKA
 
6
 

 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 19 lokalu przy ul. Małkowskiego 28/4 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
ANNA GIELAROWSKA
 
 
6
 
2.
 
AGATA
KALISIAK
 
 
6
3.
 
SŁAWOMIR
PIĄTEK
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 20 lokalu przy ul. Chłapowskiego 6/7 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
DANIEL
BOGUSZ
 
 
6
 
2.
 
OSKAR
SZCZEPAŃSKI
 
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 21 lokalu przy ul. Pocztowa 40/15 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
DARIUSZ BOJARSKI
 
 
6
 
2.
 
ALEKSANDRA GOŁĘBIOWSKA
 
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 22 lokalu przy ul. Bocznej 1/17 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
ADRIANNA
FESZ
 
 
6
 
2.
 
ŁUKASZ OSTROWSKI
 
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 23 lokalu przy ul. Polickiej 18/3 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
ZBIGNIEW BŁASZCZAK
 
 
6
 
2.
 
MAREK
SMAGA
 
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 24 lokalu przy ul. Wycieczkowej 4/3 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
DARIUSZ PYDYSZEWSKI
 
 
6
 
2.
 
PATRYK OLEJNIK
 
 
6
 
  • Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 25 lokalu przy ul. Papieża Jana Pawła II 16/12 w Szczecinie.
 
Lp.
Imię i nazwisko
Liczba pkt.
 
1.
 
NIKOLA PIECHOWIAK
 
 
6
 
2.
 
MARTA STOŁPIAK
 
 
6


UWAGA:

Pozostałe osoby, które składały wnioski na dwa wybrane lokale w terminie od 24.06 - 28.06.2019 r. będą telefonicznie informowane przez pracowników ZBiLK o wynikach naboru.