Oferta wynajmu mieszkań
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO
Zielone Podwórka Szczecina
Oferty pracy

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO

Losowania - mieszkań do remontu – 30.06.2020 r. - godz. 9.00


Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie informuje, że dnia 30.06.2020 r. (tj. wtorek ) o godzinie 9.00 w sali nr 14 w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 odbędą się losowania mieszkań do remontu.

 W sytuacji stanu epidemii, do czasu jej zakończenia lub zmiany ograniczeń wynikających z przepisów ustawy z dnia 2 marca br. O szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19, innych chorób zakaźnych oraz wywoływania nimi sytuacji kryzysowych obowiązują następujące zasady:

- losowanie odbywać się będzie przy udziale Radcy Prawnego

- losowanie odbywać się będzie bez udziału osób zainteresowanych, o wynikach losowania zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

 

 

LOSOWANIE DOTYCZY OSÓB, KTÓRE SKŁADAŁY WNIOSKI W NABORZE
OD 20 MAJA DO 31 MAJA 2019 R.

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 1 lokalu przy ul. Łokietka 7/15
w Szczecinie.

                                                                                               

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

WIKTORIA JAWORKSA

 

 

 

16

 

2.

 

JUSTYNA WRONIECKA

 

 

16

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 2 lokalu przy ul. Żupańskiego 8a/3                 
w  Szczecinie.
                                               

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

WOJCIECH KUCHTA

 

 

 

15

 

2.

 

MAGDALENA SZYSZŁOW

 

 

15

 

3.

 

 

JACEK

 PIKUŁA

 

              15

 

 

4.

 

LUCYNA ZAWADZKA-SZPAK

           

 

15

 

 

 

                                                                                                                            

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 3 lokalu przy ul. Pięknej 3/12
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA GULDA

 

 

11

 

2.

 

AGNIESZKA SUROWIECKA

 

 

11

 

3.

 

 

EWELINA BARTCZAK

 

11

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 4 lokalu przy ul. Mickiewicza 42/12
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

MARLENA BOROWY

 

 

11

 

2.

 

AGNIESZKA OBLACIŃSKA

 

 

11

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 5 lokalu przy ul. Włościańskiej 37/14
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KLAUDIA LEGĘCKA

 

 

11

 

2.

 

DOMINIKA SWACHA

 

 

11

 

 

 

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 6 lokalu przy ul. Janickiego 19/11
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

DANIEL GAWROŃSKI

 

 

11

 

2.

 

AGNIESZKA WRÓBEL

 

 

11

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 7 lokalu przy ul. Wyzwolenia 4/9
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA RYCZEK

 

 

11

 

2.

 

RENATA SWACHA

 

 

11

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 8 lokalu przy ul. Jana Kazimierza 16/6
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA WOLSKA

 

 

8

 

2.

 

ŁUKASZ WÓJTOWICZ

 

 

8

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 9 lokalu przy ul. Górnośląskiej 1/3
w  Szczecinie.
   

                                        

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA ALEKSANDROWICZ

 

6

 

2.

 

JAROSŁAW BOGACZ

 

6

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 10 lokalu przy ul. Rostworowskiego 26/3
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

HALINA KOZAKIEWICZ

 

 

6

 

2.

 

WERONIKA GIEDROJĆ

 

 

6

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 11 lokalu przy ul. Swarożyca 12/16
w  Szczecinie.
   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

DŻMITRY PUPIN

 

 

6

 

2.

 

BRAJAN NIEZGODA

 

 

6

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 12 lokalu przy ul. Bazarowej 8/18
w  Szczecinie.
   

                                            

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

PAWEŁ KIRKIEWICZ

 

 

6

 

2.

 

MARCIN PRUSAK

 

 

6

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 13 lokalu przy ul. Śmiałego 25/16
w  Szczecinie.
   

                                            

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

PAWEŁ MICHALAK

 

 

6

 

2.

 

GRZEGORZ ZAWADZKI

 

 

6

 

 

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 14 lokalu przy ul. Zakopiańskiej 11/18
w  Szczecinie.
   

                                            

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

BEATA BISKUPSKA

 

 

6

 

2.

 

SŁAWOMIR KONOPACKI

 

6

 

2.

 

DAWID KAMIŃSKI

 

 

6

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 15 lokalu przy ul. Parkowa 63/15
w  Szczecinie.
   

                                            

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

SEBASTIAN RATAJCZAK

 

 

 

6

 

2.

 

PAWEŁ ZIMA

 

 

6

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 16 lokalu przy ul. Krasińskiego 2/5
w  Szczecinie.
   

                                            

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

RAFAŁ PAUKSZTEŁO

 

 

6

 

2.

 

PAWEŁ MAĆKOWIAK

 

 

6

 

3.

 

KAMIL PASZKOWSKI

 

6