Oferta wynajmu mieszkań
Lokale mieszkalne
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO
Zielone Podwórka Szczecina
Oferty pracy

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO

Losowania mieszkań do remontu – 07.07.2020 r. od godz. 9.00


Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie informuje, że dnia 07.07.2020 r. (tj. wtorek ) od godziny 9.00 w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 odbędą się losowania mieszkań do remontu.

LOSOWANIE DOTYCZY OSÓB, KTÓRE SKŁADAŁY WNIOSKI W NABORZE OD
20 MAJA DO 31 MAJA 2019 R.

W sytuacji stanu epidemii, do czasu jej zakończenia lub zmiany ograniczeń wynikających z przepisów ustawy z dnia 2 marca br. O szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19, innych chorób zakaźnych oraz wywoływania nimi sytuacji kryzysowych obowiązują następujące zasady:

-   losowanie odbywać się będzie przy udziale Radcy Prawnego

-   proszę o udział tylko po jednej osoby uprawnionej

-   losowania odbędą się pojedynczo co 15 minut wg niżej załączonego harmonogramu :

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 1 lokalu przy ul. Łokietka 7/15
w Szczecinie.         
Godz. 9.00

     

                                                                                               

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

WIKTORIA JAWORKSA

 

 

 

16

 

2.

 

JUSTYNA WRONIECKA

 

 

16

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 2 lokalu przy ul. Mickiewicza 42/12
w  Szczecinie.
    Godz.9.15

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

MARLENA BOROWY

 

 

11

 

2.

 

AGNIESZKA OBLACIŃSKA

 

 

11

 

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 3 lokalu przy ul. Włościańskiej 37/14
w  Szczecinie.
    Godz. 9.30

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KLAUDIA LEGĘCKA

 

 

11

 

2.

 

DOMINIKA SWACHA

 

 

11

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 4 lokalu przy ul. Janickiego 19/11
w  Szczecinie
.    Godz. 9.45

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

DANIEL GAWROŃSKI

 

 

11

 

2.

 

AGNIESZKA WRÓBEL

 

 

11

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 5 lokalu przy ul. Wyzwolenia 4/9
w  Szczecinie.
   Godz.10.00

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA RYCZEK

 

 

11

 

2.

 

RENATA SWACHA

 

 

11

 

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 6 lokalu przy ul. Jana Kazimierza 16/6
w  Szczecinie.
     Godz. 10.15

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA WOLSKA

 

 

8

 

2.

 

ŁUKASZ WÓJTOWICZ

 

 

8

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 7 lokalu przy ul. Górnośląskiej 1/3
w  Szczecinie.
    Godz. 10.30

                                        

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA ALEKSANDROWICZ

 

6

 

2.

 

JAROSŁAW BOGACZ

 

6

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 8 lokalu przy ul. Rostworowskiego 26/3
w  Szczecinie.
    Godz. 10.45

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

HALINA KOZAKIEWICZ

 

 

6

 

2.

 

WERONIKA GIEDROJĆ

 

 

6

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 9 lokalu przy ul. Swarożyca 12/16
w  Szczecinie.
    Godz. 11.00

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

DŻMITRY PUPIN

 

 

6

 

2.

 

BRAJAN NIEZGODA

 

 

6

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 10  lokalu przy ul. Bazarowej 8/18
w  Szczecinie.
    Godz. 11.15

 

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

PAWEŁ KIRKIEWICZ

 

 

6

 

2.

 

MARCIN PRUSAK

 

 

6

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 11 lokalu przy ul. Śmiałego 25/16
w  Szczecinie.
    Godz. 11.30

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

PAWEŁ MICHALAK

 

 

6

 

2.

 

GRZEGORZ ZAWADZKI

 

 

6