Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO


UWAGA! POZYCJA ARCHIWALNA.„Przezorny zawsze ubezpieczony” – wypełnij Kartę Alarmową!


Z powodu zbliżających się wakacji i sezonu urlopowego Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych postanowił wprowadzić tzw. kartę alarmową. Dokument pomóc ma w szybkim reagowaniu w przypadkach awarii w mieszkaniach komunalnych pod nieobecność lokatorów.

Wypełniając kartę podać należy dane takie jak: imię i nazwisko najemcy oraz adres lokalu, miejsce pracy mieszkańców, kontakt do rodziny/ znajomych oraz dane osoby, która posiada zapasowe klucze do mieszkania w przypadku dłuższej nieobecności, np. urlopu. Najemca, zgodnie z własnym uznaniem, może wpisać w kartę jedynie wybrane osoby – takie, które według niego powinny zostać osobami kontaktowymi w przypadkach ewentualnych awarii. Każda z osób wpisanych w karcie musi podpisać się pod klauzulą z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument jest poufny.
Dzięki tym informacjom pracownicy ZBiLK w momencie wystąpienia awarii będą mogli znacznie szybciej skontaktować się z odpowiednimi osobami – wskazanymi w karcie.
Każdy najemca może pobrać druk ze strony internetowej www.zbilk.szczecin.pl lub otrzymać go w siedzibach administracji rejonowych albo w Biurze Obsługi Interesanta ZBiLK przy ul. Mariackiej 25.


Lista załączników:
Karta Alarmowa - obowiązujący wzór
rozmiar pliku: 48.5 kB, typ pliku: *.doc, zmodyfikowany: 2013-05-27 09:53:31