logo ZBiLK
Wpisz szukany tekst...
Uwaga !
Pozycja archiwalna.
Niżej wymienione informacje mogą nie być już aktualne.
„Przezorny zawsze ubezpieczony” – wypełnij Kartę Alarmową!

Z powodu zbliżających się wakacji i sezonu urlopowego Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych postanowił wprowadzić tzw. kartę alarmową. Dokument pomóc ma w szybkim reagowaniu w przypadkach awarii w mieszkaniach komunalnych pod nieobecność lokatorów.

Wypełniając kartę podać należy dane takie jak: imię i nazwisko najemcy oraz adres lokalu, miejsce pracy mieszkańców, kontakt do rodziny/ znajomych oraz dane osoby, która posiada zapasowe klucze do mieszkania w przypadku dłuższej nieobecności, np. urlopu. Najemca, zgodnie z własnym uznaniem, może wpisać w kartę jedynie wybrane osoby – takie, które według niego powinny zostać osobami kontaktowymi w przypadkach ewentualnych awarii. Każda z osób wpisanych w karcie musi podpisać się pod klauzulą z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument jest poufny.
Dzięki tym informacjom pracownicy ZBiLK w momencie wystąpienia awarii będą mogli znacznie szybciej skontaktować się z odpowiednimi osobami – wskazanymi w karcie.
Każdy najemca może pobrać druk ze strony internetowej www.zbilk.szczecin.pl lub otrzymać go w siedzibach administracji rejonowych albo w Biurze Obsługi Interesanta ZBiLK przy ul. Mariackiej 25.

Informacje:

Pozycja wytworzona dnia: 2013-05-24 o godzinie: 11:26:07 przez użytkownika Tomasz Owsik-Kozłowski
Ostatnia modyfikacja treści wykonana dnia: 2013-08-09 o godzinie: 11:46:15 przez użytkownika Tomasz Owsik-Kozłowski

Publikacja treści wykonana dnia: 2013-08-09 o godzinie: 11:46:15 przez użytkownika Tomasz Owsik-Kozłowski

Licznik odwiedzin: pozycję odwiedzono 6002 razy.

Lista załączników:
NrTytuł załącznikaTypRozmiarZmodyfikowany
1Karta Alarmowa - obowiązujący wzórikona rozszerzenia załącznika48.5 kB2013-05-27 09:53:31