Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO


UWAGA! POZYCJA ARCHIWALNA.Wyniki naboru na mieszkanie z zasobów TBS


W najbliższy czwartek (tj. 17 listopada) ZBiLK opublikuje wykaz nazwisk wnioskodawców ubiegających się o najem mieszkania z zasobów towarzystw budownictwa społecznego w Szczecinie wraz z uzyskaną punktacją. Listy dostępne będą w Internecie oraz w formie papierowej, na tablicy informacyjnej w siedzibie ZBiLK.

W formie elektronicznej wykazy sprawdzić będzie można od godz. 12.00 na stronie internetowej www.zbilk.szczecin.pl. Wydrukowane listy zostaną wywieszone w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 o godz. 13.00.

 

ZBiLK prowadził nabór wniosków o najem lokali z zasobów TBS od 15 kwietnia do 15 września. Po weryfikacji wniosków zgodnie z kolejnością alfabetyczną utworzone zostały wstępne listy wnioskodawców wraz z uzyskaną punktacją. Wnioskodawcom przysługuje możliwość odwołania od wyników naboru w terminie 14 dni.  

 

Lokale z zasobów TBS, którymi dysponuje Gmina Miasto Szczecin są gotowe do zasiedlenia. Czynsz wynajmu lokalu wynosi obecnie ok. 13,69 zł/m2. Mieszkania znajdują się na terenie całego Szczecina.


Galeria zdjęć: