Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO


UWAGA! POZYCJA ARCHIWALNA.Wykaz lokali mieszkalnych do remontu na koszt przyszłego najemcy - 2017r. - ogólny nabór - tura III


Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie wciąż dysponuje wolnymi mieszkaniami do remontu na koszt przyszłych najemców. W związku z tym zapraszamy wszystkich wnioskodawców ( bez względu na uzyskaną liczbę punktów) do składania wniosków o najem wybranych mieszkań po przeprowadzeniu w nich niezbędnego remontu.

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie wciąż dysponuje wolnymi mieszkaniami do remontu na koszt przyszłych najemców.
W związku z tym zapraszamy wszystkich wnioskodawców ( bez względu na uzyskaną liczbę punktów) do składania wniosków o najem wybranych mieszkań po przeprowadzeniu w nich niezbędnego remontu.

Prawo do wyboru konkretnego mieszkania do remontu mają obecnie WSZYSCY wnioskodawcy (niezależnie od liczby uzyskanych punktów), którzy w terminie od 15 kwietnia do 15 września 2016 roku złożyli w Zarządzie Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie kompletny wniosek, o najem mieszkania do remontu, który został rozpatrzony pozytywnie.

Od 5 do 12 października (włącznie) spośród wolnych lokali do remontu wybrać należy dwa: pierwszego i drugiego wyboru.

Druk wniosku do pobrania będzie od 4 października w formie papierowej w Biurze Obsługi Interesantów ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 lub ze strony internetowej.

Wypełnione wnioski składać należy w BOI ZBiLK przy ul. Mariackiej 25.

Link:
Wykaz lokali mieszkalnych do remontu na koszt przyszłego najemcy - 2017r. - ogólny nabór - tura III