Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności


14 wolne mieszkania TBS-owskie - złóż wniosek
Nabór wniosków osób chętnych do wynajęcia jednego z czterech wolnych lokali TBS-owskich rozpocznie się w poniedziałek (tj. 22 września) i potrwa do piątku (tj. 26 września). Zainteresowani zaznaczą na wniosku, który lokal chcą wynająć. Wybrać można jedno mieszkanie.
2Mieszkanie z TBS – nabór wniosków
Rusza nabór wniosków osób chętnych do wynajęcia mieszkania z zasobów Towarzystw Budownictwa Społecznego. Dokumenty składać można od 22 września (tj. poniedziałek) do 21 października (tj. wtorek) w siedzibie Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie, przy ul. Mariackiej 25.
33 mieszkania TBS-owskie - złóż wniosek
Nabór wniosków osób chętnych do wynajęcia jednego z trzech wolnych lokali TBS-owskich rozpocznie się dzisiaj (tj. 15 września) i potrwa do piątku (tj. 19 września). Zainteresowani zaznaczą na wniosku, który lokal chcą wynająć. Wybrać można jedno mieszkanie.
47000 m2 dla KK-Electronic
Jeden z pionierów na rynku nowoczesnej energii odnawialnej – duńska Spółka KK-Electronic wydzierżawiła od Gminy Miasto Szczecin ok. 7000 m2 terenu pod nową inwestycję. 14 sierpnia br. akt notarialny w tej sprawie podpisali przedstawiciele KK-Electronic i Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych, odpowiedzialnego za dzierżawę miejskich gruntów.
5Wnioski o mieszkania policzone
Do końca czerwca w szczecińskim Zarządzie Budynków i Lokali Komunalnych trwał nabór wniosków o najem gminnych mieszkań. Dokumenty złożyło około 2500 osób. To ponad dwa razy mniej niż podczas poprzedniego naboru w roku 2012.
6Otwarta sobota w ZBiLK
W najbliższy poniedziałek upływa termin składania wniosków o najem gminnych mieszkań. Z uwagi na coraz większą liczbę zainteresowanych, Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych pracował będzie także w sobotę, 28 czerwca, w godzinach od 9.00 do 15.00.
7Nowe mieszkania przy ul. Pelikana – ostatni tydzień na składanie wniosków
Ostatniego dnia czerwca mija termin składania wniosków o zamianę lokali komunalnych na nowo wybudowane mieszkania na granicy dzielnic Warszewo i Żelechowa w Szczecinie. Jest to szansa dla najemców chcących podnieść standard swojego „M”.
8Rozszerzenie Rejonu Śródmieście-Niebuszewo
13 czerwca 2014 roku (tj. piątek) zmienia się adres siedziby administracji rejonu nr 6. Dotychczasowa siedziba zostaje przeniesiona z ulicy Podhalańskiej na ul. Kadłubka 24A, gdzie mieści się rejon administracji Śródmieście-Niebuszewo.
9Zielone Podwórka w Krakowie
Program „Zielone Podwórka Szczecina” zainteresował gości z całej Polski podczas III Kongresu Rewitalizacji Miast Polskich w Krakowie. Przedstawiciele ZBiLK zaprezentowali dotychczasowe osiągnięcia Szczecina w kwestii mikrorewitalizacji miejskich podwórek.
10Zielonych Podwórek ciąg dalszy... [ogłoszenie wyników]
Kolejne rośliny, miejsca rekreacji i wypoczynku oraz place zabaw zmienią oblicze szczecińskich podwórek. Podczas tegorocznej odsłony programu „Zielone Podwórka” zrealizowanych zostanie osiem projektów.