Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności12015-09-21
Kawka 3 - „Szansa na lepsze powietrze”
Szczecin przystępuje po raz trzeci do ogólnopolskiego programu, który umożliwi poprawę jakości powietrza w mieście. Dzięki niemu można otrzymać dotacje np. na wymianę pieca węglowego na bardziej ekologiczny lub przyłączyć się do miejskiej sieci cieplnej.
22015-09-15
Mieszkania do remontu – czas na trzeci wybór
Uprawnieni wnioskodawcy, którzy nie uzyskali wybranego mieszkania do remontu lub nie złożyli swoich propozycji w drugim terminie, mają szansę na ponowny wybór przyszłego „M”. Od 16 do 23 września (włącznie) spośród 125 wolnych lokali do remontu wybrać należy dwa – pierwszego i drugiego wyboru.
32015-08-18
E-faktury dla klientów ZBiLK
Elektroniczny obraz faktur przedsiębiorcy pobrać będą mogli od 1 września, logując się do swojego konta na platformie internetowej e-ZBiLK. Oznacza to, że papierowe dokumenty przesyłane drogą pocztową mogą zostać zastąpione przez e-faktury generowane przez naszych kontrahentów w dowolnym miejscu i czasie.
42015-08-13
Wnioskuj o obniżkę czynszu i dodatek mieszkaniowy
W celu przeciwdziałania powstawaniu zadłużenia zachęcamy do skorzystania z proponowanych przez Gminę Miasto Szczecin systemów pomocy w postaci uzyskania obniżki czynszu lub dodatku mieszkaniowego.
52015-08-07
Więcej na przedogródki
Nie 100, jak zapowiadano, a 250 tys. złotych przeznaczy Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych na renowacje szczecińskich przedogródków. Komisja konkursowa programu „Zielone Przedogródki Szczecina” wybrała już zwycięskie projekty wspólnot mieszkaniowych, które otrzymają gminne dofinansowanie.
62015-07-27
Szansa dla dłużników ZBiLK
Jasne i korzystne dla dłużników zasady umorzeń odsetek lub całości zadłużenia wprowadził Dyrektor Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych. „Klucz umorzeniowy” pomóc ma zadłużonym osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz zmobilizować dłużników do zawierania ugód i spłaty swoich zobowiązań w ratach.
72015-07-27
Powierzchnie strychowe na sprzedaż
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie przekazuje zainteresowanym poniższy wykaz powierzchni strychów w budynkach wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez ZBiLK, w których właściciele wstępnie wyrazili zgodę na przeznaczenie strychów pod adaptacje na lokale.
82015-07-08
Kolorowa kamienica [Projekt Mural]
Ścianę kolejnej szczecińskiej kamienicy komunalnej ozdobi kolorowy mural. Wykonają go podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie.
92015-07-01
Nowe progi dochodowe - TBS [od 1.07.15]
Z dniem 1 lipca 2015 roku wchodzą w życie zaktualizowane progi dochodowe pozwalające wynająć mieszkanie z zasobów Towarzystw Budownictwa Społecznego w Szczecinie. Prosimy o zapoznanie się, zwłaszcza osoby znajdujące się na liście uprawnionych do wynajęcia lokalu z zasobów TBS.
102015-06-08
Oceń naszą pracę - wypełnij anonimową ankietę
Jakość obsługi mieszkańców w ZBiLK pozwoli określić wprowadzona od 8 czerwca anonimowa ankieta badająca satysfakcję interesantów. Pomysły, spostrzeżenia i uwagi pozwolą nam pracować nad podnoszeniem standardów obsługi mieszkańców we wszystkich siedzibach Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie.