Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności12015-07-28
Losowanie - mieszkania do remontu - 30.07.15
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie informuje, że dn. 30.07.15 (tj. czwartek) odbędzie się losowanie mieszkań do remontu. Losowanie otwarte jest dla osób, których wnioski znalazły się w poniższym zestawieniu.
22015-07-27
Szansa dla dłużników ZBiLK
Jasne i korzystne dla dłużników zasady umorzeń odsetek lub całości zadłużenia wprowadził Dyrektor Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych. „Klucz umorzeniowy” pomóc ma zadłużonym osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz zmobilizować dłużników do zawierania ugód i spłaty swoich zobowiązań w ratach.
32015-07-27
Powierzchnie strychowe na sprzedaż
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie przekazuje zainteresowanym poniższy wykaz powierzchni strychów w budynkach wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez ZBiLK, w których właściciele wstępnie wyrazili zgodę na przeznaczenie strychów pod adaptacje na lokale.
42015-07-13
Wybór mieszkań do remontu tylko do końca tygodnia
Jeszcze tylko do najbliższego piątku (tj. 17 lipca) składać można wnioski z wybranymi przez przyszłych najemców mieszkaniami do remontu. Uprawnieni wnioskodawcy wskazać muszą lokal pierwszego i drugiego wyboru.
52015-07-08
Kolorowa kamienica [Projekt Mural]
Ścianę kolejnej szczecińskiej kamienicy komunalnej ozdobi kolorowy mural. Wykonają go podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie.
62015-07-01
Nowe progi dochodowe - TBS [od 1.07.15]
Z dniem 1 lipca 2015 roku wchodzą w życie zaktualizowane progi dochodowe pozwalające wynająć mieszkanie z zasobów Towarzystw Budownictwa Społecznego w Szczecinie. Prosimy o zapoznanie się, zwłaszcza osoby znajdujące się na liście uprawnionych do wynajęcia lokalu z zasobów TBS.
72015-06-08
Oceń naszą pracę - wypełnij anonimową ankietę
Jakość obsługi mieszkańców w ZBiLK pozwoli określić wprowadzona od 8 czerwca anonimowa ankieta badająca satysfakcję interesantów. Pomysły, spostrzeżenia i uwagi pozwolą nam pracować nad podnoszeniem standardów obsługi mieszkańców we wszystkich siedzibach Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie.
82015-05-28
Wykaz lokali przeznaczonych do remontu przez przyszłych najemców
Wszystkie osoby uprawnione do wynajęcia lokali do remontu zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą mieszkań. Przy każdym z lokali dostępne są informacje na temat dnia i godziny udostępniania mieszkania do oglądania. Po zakończeniu oglądania ostatniego mieszkania ZBiLK przyjmować będzie decyzje dot. wyboru konkretnych lokali przez uprawnionych wnioskodawców.
92015-05-27
Ostateczny wykaz - lokale socjalne
Ostateczny wykaz wnioskodawców zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu dla gospodarstw o niskich dochodach (lokale socjalne).
102015-05-26
Ostateczny wykaz - lokale do remontu na koszt przyszłego najemcy
Ostateczny wykaz osób zakwalifikowanych do wynajęcia mieszkania po wcześniejszym wykonaniu prac remontowych na koszt przyszłego najemcy.
112015-05-18
Znikające graffiti
Testowane przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie preparaty zabezpieczające ściany przed malunkami wandali zdają egzamin. W najbliższych dniach zaimpregnowane zostaną kolejne powierzchnie.