Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności


1Mieszkanie z TBS – nabór wniosków
Rusza nabór wniosków osób chętnych do wynajęcia mieszkania z zasobów Towarzystw Budownictwa Społecznego. Dokumenty składać można od 22 września (tj. poniedziałek) do 21 października (tj. wtorek) w siedzibie Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie, przy ul. Mariackiej 25.
27000 m2 dla KK-Electronic
Jeden z pionierów na rynku nowoczesnej energii odnawialnej – duńska Spółka KK-Electronic wydzierżawiła od Gminy Miasto Szczecin ok. 7000 m2 terenu pod nową inwestycję. 14 sierpnia br. akt notarialny w tej sprawie podpisali przedstawiciele KK-Electronic i Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych, odpowiedzialnego za dzierżawę miejskich gruntów.
3Wnioski o mieszkania policzone
Do końca czerwca w szczecińskim Zarządzie Budynków i Lokali Komunalnych trwał nabór wniosków o najem gminnych mieszkań. Dokumenty złożyło około 2500 osób. To ponad dwa razy mniej niż podczas poprzedniego naboru w roku 2012.
4Otwarta sobota w ZBiLK
W najbliższy poniedziałek upływa termin składania wniosków o najem gminnych mieszkań. Z uwagi na coraz większą liczbę zainteresowanych, Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych pracował będzie także w sobotę, 28 czerwca, w godzinach od 9.00 do 15.00.
5Nowe mieszkania przy ul. Pelikana – ostatni tydzień na składanie wniosków
Ostatniego dnia czerwca mija termin składania wniosków o zamianę lokali komunalnych na nowo wybudowane mieszkania na granicy dzielnic Warszewo i Żelechowa w Szczecinie. Jest to szansa dla najemców chcących podnieść standard swojego „M”.
6Rozszerzenie Rejonu Śródmieście-Niebuszewo
13 czerwca 2014 roku (tj. piątek) zmienia się adres siedziby administracji rejonu nr 6. Dotychczasowa siedziba zostaje przeniesiona z ulicy Podhalańskiej na ul. Kadłubka 24A, gdzie mieści się rejon administracji Śródmieście-Niebuszewo.
7Zielone Podwórka w Krakowie
Program „Zielone Podwórka Szczecina” zainteresował gości z całej Polski podczas III Kongresu Rewitalizacji Miast Polskich w Krakowie. Przedstawiciele ZBiLK zaprezentowali dotychczasowe osiągnięcia Szczecina w kwestii mikrorewitalizacji miejskich podwórek.
8Zielonych Podwórek ciąg dalszy... [ogłoszenie wyników]
Kolejne rośliny, miejsca rekreacji i wypoczynku oraz place zabaw zmienią oblicze szczecińskich podwórek. Podczas tegorocznej odsłony programu „Zielone Podwórka” zrealizowanych zostanie osiem projektów.