Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie
Jak uzyskać mieszkanie?
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności12015-07-01
Nowe progi dochodowe - TBS [od 1.07.15]
Z dniem 1 lipca 2015 roku wchodzą w życie zaktualizowane progi dochodowe pozwalające wynająć mieszkanie z zasobów Towarzystw Budownictwa Społecznego w Szczecinie. Prosimy o zapoznanie się, zwłaszcza osoby znajdujące się na liście uprawnionych do wynajęcia lokalu z zasobów TBS.
22015-06-15
Przyszli najemcy wybierają mieszkania do remontu [wnioski]
Wnioski z wybranymi przez przyszłych najemców mieszkaniami do remontu składać należy od poniedziałku (15 czerwca) do piątku (17 lipca). Wciąż trwa oglądanie lokali.
32015-06-08
Oceń naszą pracę - wypełnij anonimową ankietę
Jakość obsługi mieszkańców w ZBiLK pozwoli określić wprowadzona od 8 czerwca anonimowa ankieta badająca satysfakcję interesantów. Pomysły, spostrzeżenia i uwagi pozwolą nam pracować nad podnoszeniem standardów obsługi mieszkańców we wszystkich siedzibach Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie.
42015-05-28
Wykaz lokali przeznaczonych do remontu przez przyszłych najemców
Wszystkie osoby uprawnione do wynajęcia lokali do remontu zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą mieszkań. Przy każdym z lokali dostępne są informacje na temat dnia i godziny udostępniania mieszkania do oglądania. Po zakończeniu oglądania ostatniego mieszkania ZBiLK przyjmować będzie decyzje dot. wyboru konkretnych lokali przez uprawnionych wnioskodawców.
52015-05-27
Ostateczny wykaz - lokale socjalne
Ostateczny wykaz wnioskodawców zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu dla gospodarstw o niskich dochodach (lokale socjalne).
62015-05-26
Ostateczny wykaz - lokale do remontu na koszt przyszłego najemcy
Ostateczny wykaz osób zakwalifikowanych do wynajęcia mieszkania po wcześniejszym wykonaniu prac remontowych na koszt przyszłego najemcy.
72015-05-18
Znikające graffiti
Testowane przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie preparaty zabezpieczające ściany przed malunkami wandali zdają egzamin. W najbliższych dniach zaimpregnowane zostaną kolejne powierzchnie.
82015-04-09
Zielonej rewolucji ciąg dalszy [Zielone Podwórka - wyniki]
Kolejnych 6 szczecińskich podwórek odzyska dawną świetność dzięki gminnym dofinansowaniom i zaangażowaniu wspólnot mieszkaniowych. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie projekty w ramach realizowanego przez ZBiLK programu pn. „Zielone Podwórka Szczecina”.
92015-03-04
Ostateczny wykaz - mieszkania z zasobów TBS
Ostateczna lista osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu lokalu z zasobów towarzystw budownictwa społecznego w ramach przeprowadzonego naboru wniosków od 22.09 do 31.12.14 r.