Oferta wynajmu mieszkań
Lokale mieszkalne
Oferty zamian międzylokatorskich
Lokale użytkowe, garaże, dzierżawy gruntów
Zajęcia gruntu, służebności
Jak załatwić sprawę w ZBiLK?
Zamówienia publiczne
Pobierz
Galeria
Dla mediów
Biuletyn Informacji Publicznej
Wspólnoty Mieszkaniowe ZBiLK
Rejestr petycji
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych / RODO
Zielone Podwórka Szczecina
Oferty pracy

Biuletyn Informacji Publicznej
Ochrona danych osobowych - RODO

Losowania mieszkań do remontu – 09.07.2020 r. od godz. 9.00


Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie informuje, że dnia 09.07.2020 r. (tj. czwartek) od godziny 9.00 w siedzibie ZBiLK przy ul. Mariackiej 25 odbędą się losowania mieszkań do remontu.

                                                                                             

LOSOWANIE DOTYCZY OSÓB, KTÓRE SKŁADAŁY WNIOSKI W NABORZE
OD 20 MAJA DO 31 MAJA 2019 R.

                

W sytuacji stanu epidemii, do czasu jej zakończenia lub zmiany ograniczeń wynikających z przepisów ustawy z dnia 2 marca br. O szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19, innych chorób zakaźnych oraz wywoływania nimi sytuacji kryzysowych obowiązują następujące zasady:

-   losowanie odbywać się będzie przy udziale Radcy Prawnego

-   proszę o udział tylko po jednej osoby uprawnionej

-   losowania odbędą się pojedynczo  wg niżej załączonego harmonogramu :

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 1 lokalu przy ul. Żupańskiego 8a/3                 
w  Szczecinie.
          Godz. 9.00                                     

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

WOJCIECH KUCHTA

 

 

 

15

 

2.

 

MAGDALENA SZYSZŁOW

 

 

15

 

3.

 

 

JACEK

 PIKUŁA

 

              15

 

 

4.

 

LUCYNA ZAWADZKA-SZPAK

           

 

15

 

 

 

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 2 lokalu przy ul. Pięknej 3/12
w  Szczecinie. 
 Godz. 9.15   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

KATARZYNA GULDA

 

 

11

 

2.

 

AGNIESZKA SUROWIECKA

 

 

11

 

3.

 

 

EWELINA BARTCZAK

 

11

 

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 3 lokalu przy ul. Krasińskiego 2/5
w  Szczecinie.
  Godz. 9.30  

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

RAFAŁ PAUKSZTEŁO

 

 

6

 

2.

 

PAWEŁ MAĆKOWIAK

 

 

6

 

3.

 

KAMIL PASZKOWSKI

 

6

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 4 lokalu przy ul. Barbary 6/7
w  Szczecinie. 
 Godz. 9.40   

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

 ANNA MILEWSKA

 

 

11

 

2.

 

ROBERT ZATORSKI

 

 

11

 

3.

 

 

JADWIGA MAŁOLEPSZA

 

11

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 5 lokalu przy ul. Zakopiańskiej 11/18
w  Szczecinie.
    Godz. 9.45

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

BEATA BISKUPSKA

 

 

6

 

2.

 

SŁAWOMIR KONOPACKI

 

6

 

3.

 

DAWID KAMIŃSKI

 

 

6

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 6 lokalu przy ul. Niedziałkowskiego 16/12
w  Szczecinie.
    Godz. 9.50

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

BRAJAN NIEZGODA

 

 

 

6

 

2.

 

KRZYSZTOF KUSTRA

 

 

6

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 7 lokalu przy ul. Narutowicza 6/13
w  Szczecinie.
    Godz. 9.55

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

MARLENA MARCINKOWSKA

 

 

 

11

 

2.

 

DARLENA ZAWADA

 

 

11

 

 

 

Lista wnioskodawców biorących udział w losowaniu nr 8 lokalu przy ul. Parkowa 63/15
w  Szczecinie.
    Godz. 10.00

                                           

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba pkt.

 

1.

 

SEBASTIAN RATAJCZAK

 

 

 

6

 

2.

 

PAWEŁ ZIMA

 

 

6