logo ZBiLK
Wpisz szukany tekst...

Startuje kampania Miasto Oferuje 2021

Inwestuj, kupuj, wynajmuj w Szczecinie.


Mieszkanie w kamienicy położonej w centrum Szczecina, działka pod budowę domu jednorodzinnego, lokal użytkowy z przeznaczeniem na sklep, teren pod budowę hali magazynowej. To tylko wybrane nieruchomości, jakie można znaleźć na miejskim portalu miastooferuje.szczecin.eu. Właśnie ruszyła kampania informacyjna, dzięki której można kupić lub wynająć sprawdzoną nieruchomość od Miasta –z pierwszej ręki i bez pośredników.

 Oferta prezentowana na platformie Miasto Oferuje jest na bieżąco uzupełniana przez urzędników szczecińskiego magistratu. Dbają oni o to, by odpowiednio zaprezentować nieruchomości, publikując zdjęcia, plany i wszystkie niezbędne informacje. Także te o zasadach i terminach poszczególnych przetargów.

– Strona miastooferuje.szczecin.eu jest serwisem prezentującym aktualną ofertę gminnych nieruchomości gruntowych i lokali przeznaczonych do sprzedaży oraz terenów do wydzierżawienia. Znajdą tu Państwo zarówno nieruchomości, które są w trakcie przygotowania do zbycia, jak i takie, na zbycie których ogłoszone zostały już przetargi – mówi Maria Latkowska, dyrektor Wydziału Zasobu i Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miasta Szczecin. – Z uwagi na różne przeznaczenie nieruchomości serwis jest skierowany do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i deweloperów. Funkcjonalność strony pozwala na szybkie wyszukanie interesującej nieruchomości, a także na poznanie zasad, przepisów i procedur zbycia nieruchomości gminnych. Strona pozwala na wyszukiwanie mieszkania, działki lub innego lokalu w zależności od ceny, lokalizacji, powierzchni i przeznaczenia. Filtrowanie znacznie ułatwia poruszanie się po portalu i odnalezienie nieruchomości odpowiadającej oczekiwaniom. W serwisie znajduje się także przewodnik, który w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnia, na czym polega procedura przetargowa i jak do niej przystąpić.


Co można znaleźć na miastooferuje.szczecin.eu?

W aktualnej ofercie znajdują się m.in.:
· sześć działek pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i dwie pod jednorodzinną szeregową na Pogodnie – przy ul. Starego Wiarusa 
· niespełna 122-metrowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Krzywoustego 
· lokal użytkowy o powierzchni 66,45 m² składający się z czterech pomieszczeń, położony w piwnicy budynku wybudowanego w 1930 r. w okolicy Parku Kasprowicza. Do generalnego remontu.
· nieruchomość gruntowa z przeznaczeniem na parking na Pomorzanach
· działka położona w Szczecinie przy ulicy Starzyńskiego, na której znaleźć się może m.in. hotel, mieszkania, placówka ochrony zdrowia lub instytucja kultury

Za wspólną ofertą stoją Wydział Zasobu i Obrotu Nieruchomościami UM Szczecin, Wydział Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości UM Szczecin, Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych, Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz spółki Nieruchomości i Opłaty Lokalne i Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Informacje:

Pozycja wytworzona dnia: 2021-05-11 o godzinie: 11:56:33 przez użytkownika Artur Mozolewski
Ostatnia modyfikacja treści wykonana dnia: 2021-05-11 o godzinie: 12:00:35 przez użytkownika Artur Mozolewski

Publikacja treści wykonana dnia: 2021-05-11 o godzinie: 12:00:35 przez użytkownika Artur Mozolewski

Licznik odwiedzin: pozycję odwiedzono 5811 razy.

Historia wersji:


Galeria zdjęć: